Videokameraman.cz
půjčovna foto a videotechniky

Podmínky pronájmu

- 1x doklad od kontaktní osoby
- platba kauce + cena pronájmu splatná při předání techniky

- podepsání smlouvy o pronájmu

Nájemce je oprávněn si techniku vyzvednout po telefonické nebo písemné domluvě v povozní době v provozovně pronajímatele. Nájemce je povinen techniku vrátit pronajímateli nejpozději do 19:00 hod (v případě víkendového pronájmu v pondělí do 11:00), případně po telefonické dohodě mezi 9:00 a 11:00 hod následujícího dne.

 

Provozní doba je po-pá od 9:00 do 11:30 a od 13:00 do 19:00.

Dobou pronájmu se rozumí období, které uplyne mezi dnem převzetí techniky nájemcem a dohodnutým dnem vrácení pronajaté věci včetně. Doba pronájmu se počítá ve dnech. Pokud vznikne v průběhu pronájmu požadavek na změnu (prodloužení) doby pronájmu, je toto možné jen na základě potvrzené objednávky.


Ceny

Nájemce se zavazuje platit pronajímateli za pronájem techniky nájemné určené v objednacím formuláři. Ceny jsou uvedeny bez DPH. V případě hotovostní platby je nájemné splatné při převzetí techniky nájemcem.

 

Slevy

Pro naše zákazníky máme připraveno několik druhů slev.

 

Slevy pro vícedenní pronájem - Již od druhého dne výpůjčky nabízíme u většiny položek slevu.

 

Slevy pro víkendový pronájem - Zvýhodněná cena pro víkend. Techniku lze vyzvednout v pátek odpoledne a vrátit v pondělí dopoledne - podrobnosti viz. níže.

 

Slevy pro týdenní pronájem - Cena v katalogu "již od" uvádí cenu za jeden den při týdenním pronájmu. V podstatě platíte 5 dní a 2 dny jsou zdarma.

 

Slevy pro dlouhodobý pronájem - Pro individuální nabídku pronájmu na měsíc a déle nás prosím kontaktujte.

 

Slevy podle obratu za rok

nad 10.000,- Kč: sleva 3%
nad 20.000,- Kč: sleva 5%
nad 50.000,- Kč: sleva 7%
nad 75.000,- Kč: sleva 10%

nad 100.000,- Kč: sleva 12%

nad 150.000,- Kč: sleva 15%

nad 250.000,- Kč: sleva 20%

Slevy se nevztahují na produkci a naše firma si vyhrazuje právo úpravy slevy u některých položek.

 

Slevy pro studenty - pro některé partnerské školy nabízíme slevy pro jejich studenty. Informujte se prosím předem.

 

Konkurenční nabídky

Našli jste cenově výhodnější nabídku pronájmu techniky pro svůj projekt? Vyžádejte si od nás kalkulaci. Některé firmy dávají slevy z nadhodnocených cen, aby sleva byla opticky vyšší. Naše základní ceny jsou plně srovnatelné s půjčovnami, kde jako nový zákazník dostanete slevu 65% a přesto tam zaplatíte více. Jsme zastánci plně transpatentní nabídky a férových cen pro všechny.

 

Kauce nebo zálohy

Pro nové zákazníky platí podmínka složit kauci, která je uvedena v detailu u každé položky.

Pro pravidelné zákazníky s min. 5ti výpůjčkami a obratem nad 10.000Kč je možné kauci snížit až na 50%.

Pro VIP zákazníky je možnost výpůjčky bez zálohy.

Díky přiměřěným zálohám se naši klienti chovají k technice ohleduplně. Jistě jste si všimli v rozdílu opotřebení a technickému stavu proti jiným půjčovnám.

 

Storno objednávky

V případě zrušení závazné rezervace je pronajímatel oprávněn požadovat po nájemci 0-50% z ceny pronájmu a přihlíží se k velikosti a závažnosti objednávky. Příklad: Pokud zrušíte pronájem gopro kamery, tak žádný poplatek účtovat nebudeme. Pokud se ale zruší např. 14 denní pronájem filmové kamery týden před natáčením bez relevantního důvodu, tak se stornopoplatku nevyhnete.

 

Víkendový pronájem

O víkendu je provozovna zavřena a techniku je možné si půjčit na celý víkend za zvýhodněnou cenu. V tomto případě lze techniku vyzvednout v pátek mezi 15 a 18 hodinou a technika se vrací v pondělí mezi 9 a 11 hodinou.

 

blacklist